Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Charlotte.

YazarMesaj
Charlotte Von Debua
Cadı
Cadı
Charlotte Von Debua

Charlotte. Empty
MesajKonu: Charlotte.   Charlotte. EmptyPerş. Ağus. 26, 2010 11:52 pm

Gözlerini kapat; nefesimi teninde hissediyor musun?
Yer: Aka Apartmanı, Shinjuku, Japonya.
Saat: 04.27

Kapımın tıklatılmasıyla birlikte gözlerimi açtım. Uzandığım kanepede doğrulup yavaşça ayağa kalktım. Uyumadan önce çıkardığım askılı badiyi tekrar üstüme geçirdim. Kızıl, dağınık saçlarımı ellerimle düzeltmeye çalışıp kapıya doğru ilerledim. Kapımın arkasında bulunan üç kilidi açıp anahtarı çevirdim. Kapıyı açmamla birlikte karşımda Kasumi-san'ı görmüştüm. Gözlerim kocaman açılmıştı. Biraz geriye çekilip içeri girmesine izin verdim. Hızlı bir şekilde içeriye geçip deri koltuklardan birisine oturdu. Gözlerimi yavaş bir şekilde saate doğru çevirdim. Dördü yirmi yedi geçiyordu. Bu vakitte, ne işi vardı? Yavaş ve şaşkınlık duygusuyla dolu bakışlarımı Kasumi-san'dan ayırmadan hemen karşısındaki koltuğa oturdum. Aramızda sadece bir sehpa vardı. Bana doğru biraz eğildi. "Niye böylesin, Chiasa?" A-adımla mı hitap etmişti? A-ama, ne-neden? Hiçbir şey çaktırmadan melodik sesimin havaya karışmasına izin vermiştim. "Anlamadım. Niye mi böyleyim? Bunu bilmen gerekiyordu Kasumi-san." Derin bir nefes aldım. "İçecek bir şey ister misin?" Başıyla onaylamıştı. Mutfağa doğru ilerledim. Evimde bir yabancı vardı ve bu beni rahatsız ediyordu. Burnunu her işe sokan bir yabancı. Bir polis, neden benimle ilgilenip duruyordu? Neresi için çalıştığımı bilmiyor muydu? Buz dolabından iki tane bira çıkarmıştım ki ensemde hissettiğim nefes, belimde hissettiğim ağırlık, kulağıma fısıldanan iki kelime. "Seni seviyorum." Ürperiyordum. Kasumi-san'ın kolları bedenimi sıkıca sarmıştı. Kalp atışlarım hızlanıyordu. "Bende seni..."

Yavru bir kedi gibi yalnız kalmak, nedir bilir misin?
Yer: Haneda havaalanı, Tokyo, Japonya.
Saat: 16.58

Kaçıyordum. Bu sefer, ben gidiyordum. Bu eziyete daha fazla dayanamazdım. Sevdiğim, aşık olduğum adam gözlerimin önünde başka bir kadına 'seni seviyorum' demişti. Gözlerimden akan yaşlar yanaklarımı ıslatıyordu. Uçağımın kalmasına son on beş dakika kalmıştı. Bekliyordum. Yaşlı gözlerle, gelip beni belimden sarmasını, saçlarımı koklamasını, beni öpücüklere boğmasını bekliyordum. Ama olmayacaktı. Neden gelmeliydi ki? Yeni sevgilisi benden güzeldi. Bundan hiç şüphem yoktu. Kuzgun siyahı saçları beline kadar uzanıyor, simsiyah gözleri beyaz teninde ben burdayım diyordu. Ama, o kız Kasumi'me, benim Kasumi'me layık değildi. O'nun insani alıp götüren mavi gözlerine bakamazdı. Siyah saçlarıyla oynayamaz, dudaklarına dokunamazdı. Belki daha ileri gidecekti ilişkileri. Yatacaklardı. Belkide benden bu yüzden ayrılmıştı. Onunla yatmadım. Aşk yatmak değildir ki. Gözlerimin önüne bir an için gülümsemesi gelmişti. Mavi gözleri parıldıyor, inci gibi dişleri kendini ortaya çıkarmış, yanakları kızarmış... Onu seviyorum. Ama, artık ağlamam gerekiyordu. Yaşlarımı silip sesimi düzelttim. O başkasını seçmişti. Üzülmeme gerek yoktu değil mi? Aşık olduğum adam için... Uçağım anons edildiği an ürperdim. Yavaş bir şekilde ayağa kalkıp kapıya doğru ilerledim. Arkamdan çektiğim bavulumun içinde yalnızca bir kaç kıyafet ve silah vardı. Ah, bir de Kasumi'nin fotoğrafları. "Chiasa!" Bir anda arkama dönmüştüm. O, o bana mı sesleniyordu. Mavi gözleriyle karşı karşıya geldiğimde derin bir nefes aldım. Bana bakıyordu. Elimi dudağıma götürüp yavaşça ona çevirdim ve avcumu kapattım. Önüme döndüğümde ise hıçkırıklara boğulmuştum. Son bir kez daha arkama baktığımda, çaresizce bana bakıyordu. Onu bırakıp gittiğim için mi ağlıyordu? Yoksa, hayatından bir parça eksildiği için mi? Yutkundum. Yapabileceğim bir şey yoktu. Hoşçakal Kasumi Fujioka...

Sahte kimlik;
Charlotte Von Debua
Yirmi.
Rotterdam, Hollanda.
Flamanca, Japonca, aşırı Flaman aksanıyla, berbat bir İngilizce.
Safkan.

Gerçek kimlik;
Chiasa Kiriyama
Yirmi.
Shinjuku, Japonya.
Japonca, Flamanca, aşırı Japon aksanıyla, berbat bir İngilizce.
Safkan.
Charlotte Von Debua
Cadı
Cadı
Charlotte Von Debua

Charlotte. Empty
MesajKonu: Geri: Charlotte.   Charlotte. EmptyPerş. Ağus. 26, 2010 11:52 pm

Sırtımdaki dövmeme dokun; anılarım aklında canlanıyor mu?
    Yalan ve birisini inandırma konusunda üstüne başka kimseyi tanımaz Charlotte. Aslen Japon olması ona iyi bir Japonca aksan kazandırırken, küçükken Hollanda'da yaşaması ise iyi bir Flamanca aksanı da kazandırmıştır. Bu yüzden bu iki ülke ve soy üzerinde bir çok karaktere bürünmüştür Charlotte. Ama en tanınanı Charlotte Von Debua ve Chiasa Kiriyama'dır. Asıl adıdır zaten Chiasa. Yakuza örgütüne bağlı bir cadıdır. Aslında cadı diyemeyiz. Çünkü, eline asasını alıpta büyü savurduğu çok nadir olarak görülmüştür. O silahına daha çok güvenir. Sırtındaki dövmedende anlaşılacağı gibi Yakuza mafyasına bağlıdır. Hala onların adınada çalışmaktadır. On altı yaşında girmiştir bu mafyaya. Güçlü mevkiîlerede gelmiştir. Fakat, ufak bir hayal kırıklığı için hepsini bırakıp Hollanda'ya geri dönmüş, ordan ise İngiltere'ye geçmiştir. İngilizce'si çok berbattır. Kendisini nasıl tanıttıysa o aksanla konuşmayı çok iyi bir şekilde başarır. Bu yüzden casusluk işinde iyidir. Bu yaşına kadar hiçbir erkek eli tenine değmemiştir. Hala bakiredir. Kasumi'nin üzerine hiçbir erkeğe bakmamıştır. Hala aklındadır. Odasında, cüzdanında, duvarlarında, her yerde Kasumi vardır...

Spoiler:
Charlotte Von Debua
Cadı
Cadı
Charlotte Von Debua

Charlotte. Empty
MesajKonu: Geri: Charlotte.   Charlotte. EmptyPerş. Ağus. 26, 2010 11:53 pm

İLİŞKİLER

İki adet icon ve nereye eklenmek istediğinizi söylemeniz yeterli olacaktır.

Charlotte.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Charlotte Von Debua